Spadki styropianowe producent Wielkopolska

Spadki styropianowe producent Wielkopolska

STYROCRAFT Kształtki Styropianowe Producent Wielkopolska

Styropian to lekki, bezpieczny i łatwy w obróbce materiał, który jest powszechnie wykorzystywany w wielu branżach. Kształtki ze styropianu doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia przesyłki w transporcie, chronią towar przed obtłuczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Przy ich pomocy można wypełnić wolne powierzchnie w kartonowym pudle.

Nasza firma to doświadczony producent opakowań styropianowych, który od wielu lat funkcjonuje na terenie Poznania i okolic.

Jesteśmy producentem, dlatego wykonujemy opakowania ze styropianu w dowolnej formie, zgodnie z projektem i wytycznymi Klienta. Współpracując z nami, otrzymasz taki produkt, jakiego dokładnie potrzebujesz. Podstawą naszych produktów jest styropian w różnych rodzajach gęstości - EPS 40, 70, 80, 100 i 200, kupowany tylko u znanych producentów.

Opakowania styropianowe, ceowniki i inne kształtki ochronne to wyroby skierowane do wszystkich Klientów, którzy mają do zabezpieczenia krawędzie swoich produktów, w szczególności producentów mebli, skrzydeł drzwiowych, profili okiennych, różnego rodzaju paneli. Wykonujemy również krótkie serie produktów.

- kształtki styropianowe
- spadki styropianowe
- skosy dachowe
- gzymsy elewacyjne
- sztukateria elewacyjna
- kształtki techniczne
- styropian ryflowany
- sztukateria styropianowa
- ceowniki styropianowe
- ocieplenia dachów
- opakowania styropianowe
- cięcie styropianu
- przekładki styropianowe/transportowe

Działamy na terenie miast: Poznań, Leszno, Gniezno, Września, Kościan, Szamotuły, Oborniki, Nowy Tomyśl, Wągrowiec, Buk, Wronki, Śrem, Jarocin, Gostyń, (woj. wielkopolskie)

Wszystkie zapytania wyceniane są indywidualnie.
STYROCRAFT - PRODUCENT OPAKOWAŃ STYROPIANOWYCH z Wielkopolski
STYROCRAFT Producent Kształtek Styropianowych Wielkopolska

Adres:

Bydgoska 16

62-005 Owińska

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

kontakt@styrocraft.pl

www.styrocraft.pl